Boston Terrier                         Sznaucer Miniaturowy pieprz i sól                        Duży Szwajcarski Pies Pasterski                         Entlebucher

    Mieszkamy w Wolsztynie, w mieście położonym między Poznaniem a Zieloną Górą,

w domku jednorodzinnym z działką. Od dziecka marzyłam o rasowym piesku.

Niestety będąc pod skrzydłami rodziców nigdy to marzenie nie spełniło się.

Pieski w domu były, ale zawsze kundelki. Dopiero w wieku 40 lat, kiedy po raz pierwszy

w życiu, na pobliskim podwórku, zobaczyłam psa rasy Entlebucher, postanowiłam, że

takiego muszę mieć.


    Zaczęły się poszukiwania hodowli, wyjazd celem obejrzenia i zarezerwowania

szczeniaka. I tak oto na początku wakacji w 2008r. pojawiła się u nas sunia rasy

Entlebucher BERA Porażynianka. Oglądając psy w hodowli Porażynianka, mężowi

spodobały Duże szwajcary. Chwila namysłu, szybka decyzja i po około trzech tygodniach zagościła u nas sunia rasy Duży szwajcarski pies pasterski WESTA Porażynianka. Oba psiaki wniosły wiele radości do naszej rodziny. Od początku bardzo zżyły się z naszą  niepełnosprawną córką. Mimo swoich gabarytów nigdy nie zrobiły jej krzywdy leżąc z nią na dywanie, czy wskakując jej na kolana, kiedy siedzi na wózku. Odchowując je, jeżdżąc z nimi na wystawy poczułam, że jest to moje wymarzone hobby, że tych piesków muszę mieć więcej.

I tak w dwa lata później przybyła nam suczka rasy Sznaucer miniaturowy pieprz i sól Escudo CAROLINA HERRERA. Wszystkie sunie się świetnie dogadywały i dogadują. Pojawiły się pierwsze szczeniaczki. Kolejna wystawa – pani niesie na rękach malutkiego pieska, przystaje przy nas (całkiem przypadkiem), moja miłość od pierwszego wejrzenia – Boston terrier.

Po powrocie do domu szukanie informacji o rasie, hodowli, szczeniaków…I tak w ostatni dzień roku szkolnego w 2011r. przywieźliśmy z Poznania kruszynkę GALAXY ZAZOU Bossmo.  Jest ona przeuroczym pieskiem i najbardziej potrafi rozbawić naszą córkę Magdę. Żeby tradycji stało się zadość, do odchowania na kolejne wakacje, kupiliśmy pierwszego psa do naszej hodowli – Boston terriera BLUEMARINE Fialka. Jest to piesek importowany z Czech. Jako, że najmłodszy, najbardziej rozpieszczany. Ale zasad panujących w naszym domu też się uczy.W pracach związanych z hodowlą pomaga mi cała najbliższa rodzina, a największą miłośniczką i pomocnicą jest siostrzenica Alicja. Wkładamy wiele serca i troski w opiekę nad naszymi pupilami, jak również szczeniaczkami przychodzącymi u nas na świat.

Strona Główna      Aktualności      O Nas      Nasze Psy      Szczenięta      Linki     Kontakt

Copyright © 2012 Inferior Silesia Canis :: All Rights Reserved :: Design by Aleksandra Linek www.aleksandralinek.pl